• تماس با ما: 66051717 - 021
  • تهران ، خیابان آزادی ، خیابان میرقاسمی ، نبش بن بست سوم

درباره کلینیک پوست و مو ایران FIT

معرفی

کلینیک کاشت مو نگین ایران دارای تیم تخصصی پیوند مو، در راس آن متخصصین پوست، مو و زیبایی هستند که سال ها در زمینه کاشت مو فعالیت دارند. افتخار دارد بنیانگذار کاشت موی طببیعی به روش فولیکولار یونیت یا همان FIT در ایران باشد.
این کلینیک با تجربه چندین ساله خود یعنی از سال ۱۳۷۹ تاکنون دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی است که تحت عمل پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.
گروه نگین ایران تمام توان خود را در مدت زمان بالغ بر ۲۰ سال در زمینه یادگیری و آموزش جدیدترین راهکارها و متدهای جهانی این عرصه با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت مو بکارگرفته، تا بتواند طبیعی ترین نتیجه پیوند و رضایت خاطر مراجعه کنندگان در کوتاهترین زمان ممکن را فراهم آورد.

اعضای این کلینیک صبورانه و متعهدانه با تاکیدی دال بر تخصص و تبحر، مهارت و علاقه مندی خود را با این حرفه به نمایش گذاشته اند و همین امر، یکی از وجوه تمایز این کلینیک تخصصی با سایر فعالان این عرصه می باشد.

از جمله افتخارات کلینیک موی نگین ایران ، معرفی بیشترین افراد مراجعه کننده، از طرف مراجعین قبلی، نسبت به کارهای انجام شده است. لذا همواره افراد با شناخت و بررسی خود این مرکز انتخاب کرد ه اند، نه صرفا از طریق تبلیغات.